Maj 21, 2026 14:22 | Paweł

Poznańska 13 Poznań – DYSKOBOLIA GRODZISK (17.05)

 

W niedzielne popołudnie w 30 osób wybraliśmy się do Poznania na mecz z tamtejszą Trzynastką.

Piłkarze notują kolejną wygraną i nadal wspólnie walczymy o awans!

Źródło: FB/Szczuny z Landu