Najważniejsze z najważniejszych to oczywiście HYMN APATORA
Wiara, wiara jest w nas,
Mistrza Polski OBRONIĆ* czas.
*zmiana względem poprzedniego sezonu -jesteśmy już DMP.
Apator K,
Apator S,
Apator Mistrzem Polski jest!
lalalala la la lalala…
Jesteśmy tu,
Śpiewamy Ci,
Jesteśmy z Tobą aż do końca naszych dni,
Apatorze!
Ja kocham Cię,
Ja jestem z Tobą i na dobre i na złe.
Jestem Krzyżakiem -Apator moim Panem!
Jestem Krzyżakiem -nigdy się nie wahałem!
Jestem Krzyżakiem -i tak już pozostanie!
Jestem Krzyżakiem -na wieki wieków, Amen!
Naszym klubem APATOR
każdy dobrze o tym wie,
że najlepszy w Polsce jest
nasz APATOR nasz KS!
lalalalalala lalalalala lalalalala
Apator Toruń kocham Cię,
Tobie oddam serce swe,
Serce moje jedyne,
Oddam swojej drużynie
Dla nas ten klub,
jest niczym bóg.
Kochamy go,
hej Apator
lalalalalalalalala
Tylko Ty
w moim sercu TY
jeden jedyny niepokonany
APATOR kochany
W Grodzie Kopernika,
gdzie krzyżacka wiara jest.
Jest taka drużyna,
co się Apatorem zwie.
O mój Apatorze,
ukochany klubie nasz.
O mój Apatorze,
Ty zwycięstwo pewne masz.
Szły mróweczki przez zielony las i śpiewały cichuteńko tak:
DO BOOOJU, DO BOOOJU, DO BOJU, APATOR!
Czy wygrywasz, czy nie
Ja i tak kocham Cię
W moim sercu zawsze jest
Nasz Apator nasz KS
To My chłopcy z Broniewskiego
zdolni do wszystkiego
za APATOR za nasz KS
pójdziemy aż po życia kres!
Barwy uniesione w góre,
race mienią się.
To ekipa Apatora dobrze bawi się.
Nie musimy się przedstawiać,
każdy o tym wie.
To krzyżacka armia jest!
lalalallalalalalalalala….
O mój Apatorze nie zdradzę cię,
O mój Apatorze nie zdradzę cię,
Inni cię zdradzili, k**** polubili,
A ja nie! A ja nie!
Wczoraj obiecałeś mi na pewno, że 2 pkt. dzisiaj będą,
ja zaufałem ci.
Wiara, nasza wiara niezachwiana,
bo jest w tobie zakochana.
Swoich kibiców masz.
Hej, hej Apator,
ukochana ma drużyno.
Wygrałabyś ten mecz,
ten ważny mecz!
Doping w sektorze,
Walka na torze,
A w sercu On! W sercu On!
W sercu On! On! On!
Apator Toruń -nasza drużyna,
Za którą pójdzie każdy z nas!
Bo Nasz Apator – najlepszy w Polsce jest!
Najlepszy w Polsce jest!
Najlepszy w Polsce jest!
Nic się nie stało!
Apator nic się nie stało!
Nic się nie stało!
Apator nic się nie stało!
Więc wstań, do góry głowę wznieś, śpiewaj naszą pieśń,
śpiewaj naszą pieśń Apator Apator Apatooooor….la la lalalalalalalalalalaaaalaaa
Nie ma lepszego od Apatora naszego….
Jesteśmy zawsze tam, gdzie MECZ APATOR MA*, aejaoooo, hej Apator!
*nie „gdzie nasz Apator gra”! -żużlowcy jadą, a nie grają
– LEO LEO LEO LE
WSZYSCY: LEO LEO LEO LE
– TRZY KOLORY MIENIĄ SIĘ
WSZYSCY: TRZY KOLORY MIENIĄ SIĘ
– ŻÓŁTY, BŁĘKIT ORAZ BIEL
WSZYSCY: ŻÓŁTY, BŁĘKIT ORAZ BIEL
– O APATOR KOCHAM CIĘ
WSZYSCY: O APATOR KOCHAM CIĘ
Apator Toruń – nasz drużyna!
Apator Toruń – miłość jedyna!
Apator Toruń – jest w naszych sercach!
Apator Toruń – chcemy zwycięstwa!
Doping kibiców Apatora Toruń