Maj 30, 2026 18:08 | Paweł

Krzyżacy!

W tym roku na wielu naszych meczach wprowadzaliśmy nową przyśpiewkę „Ooo…! Do boju Apator!”. Nowa pieśń z meczu na mecz coraz lepiej wkomponuje się w nasze szeregi. Na jutrzejszym meczu ze Stalą Gorzów nadarzy się kolejna okazja do wspierania naszych żużlowców nową przyśpiewką. Dla przypomnienia i dalszej nauki nowej pieśni znajdziecie w linku poniżej:

https://www.facebook.com/share/v/1NuxnDcuAT/

 

A jutro standardowo:

✅ Wszyscy na biało

✅ Do młyna

✅ Głośno

✅ Z szalem