Krzyżacy!
W tym roku na wielu naszych meczach wprowadzaliśmy nową przyśpiewkę „Ooo…! Do boju Apator!”. Nowa pieśń z meczu na mecz coraz lepiej wkomponuje się w nasze szeregi. Na jutrzejszym meczu ze Stalą Gorzów nadarzy się kolejna okazja do wspierania naszych żużlowców nową przyśpiewką. Dla przypomnienia i dalszej nauki nowej pieśni znajdziecie w linku poniżej:
https://www.facebook.com/share/v/1NuxnDcuAT/
A jutro standardowo:
✅ Wszyscy na biało
✅ Do młyna
✅ Głośno
✅ Z szalem