Kryżacki Typer Forum Sklep kibica Redakcja
KRZYZACY.NET NA YOUTUBE
POPRZEDNI MECZ
NASTĘPNY MECZ
9.04.2021

2 Runda Ekstraligi

Sparta
Wrocław

Herb
51:39

Apator
Toruń

Herb
16.04.2021, godz. 18.00

3 Runda Ekstraligi

Unia
Leszno

Herb
VS

Apator
Toruń

Herb
reklama
TABELA LIGOWA
Drużyna Mecze Zwyc. Rem. Przegr. Bon. Pkt. +/-
1. Sparta Wrocław 1 1 0 0 0 2 +12
2. Apator Toruń 2 1 0 1 0 2 0
3. Stal Gorzów 1 1 0 0 0 2 +6
4. Falubaz Zielona Góra 2 1 0 1 0 2 0
5. Włókniarz Częstochowa 0 0 0 0 0 0 0
6. Motor Lublin 0 0 0 0 0 0 0
7. Unia Leszno 1 0 0 1 0 0 -6
8. GKM Grudziądz 1 0 0 1 0 0 -12
STATYSTYKI ZAWODNIKÓW
Zawodnik Mecze Biegi Pkt. Bon. Razem Śr. bieg.
Robert Lambert 0 0 0 0 0 -
Krzysztof Lewandowski - - - - - -
Karol Żupiński - - - - - -
Adrian Miedziński 0 0 0 0 0 -
Tobiasz Musielak 0 0 0 0 0 -
Chris Holder 0 0 0 0 0 -
Paweł Przedpełski 0 0 0 0 0 -
Kamil Marciniec 0 0 0 0 0 -
Jack Holder 0 0 0 0 0 -
Petr Chlupac - - - - - -
ARTYKUŁY O KIBICACH APATORA

» [2012-03-16] Gazeta Nowości - "Z trybun widok na przeszłość"

» [2012-02-18] Gazeta Nowości - "Marka grzechu warta"

» [2012-02-11] Gazeta Pomorska - "Kibiców interes z Apatorem"

» [2010-07-01] Portalkibica.pl - "Łuczniczka w barwach Apatora"

» [2010-01-26] Tygodnik Żużlowy - "Będzie ulica Jonssona!"

[Archiwum artykułów]

REKLAMA

Krzyzacy.net

Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra (wypowiedzi)
2011-08-03 14:05:39, Dodał: Rafał Wyrzykowski, Źródło: inf. własna
Adrian Miedziński (Apator Toruń): Bardzo się cieszę z tego występu, bardzo mi zależało, na tym aby pojechać dobrze. Obiecywałem, że do końca lipca postaram się znaleźć przyczynę moich problemów i to się udało. Będę robił wszystko, żeby tę dyspozycję utrzymać w play-off'ach. Nie mogę zawieść prezesa, ponieważ miałem bardzo duże wsparcie w jego osobie, kiedy mi nie szło. Miałem z jego strony wszystko czego potrzebowałem i udało się. Bardzo się cieszę. W play-off'ach walka będzie od samego początku, więc nie będzie łatwych meczów, musimy być skoncentrowani w 100% przed każdym pojedynkiem. Oczywiście chcielibyśmy i będziemy robili wszystko żeby sezon również skończyć na pierwszym miejscu.

Jan Ząbik (Apator Toruń): Nie był to łatwy mecz, bo przeciwnik był wymagający. Dzisiaj nas zespół wygrał, forma rośnie, mówię tu o Adrianie, ale i Jepsenie Jensenie oraz Emilu Pulczyńskim. Swoje zdrowie musi uporządkować Rune. Teraz będzie miał trochę przerwy, więc na pewno postara się o powrót do formy i w play-off'ach będzie pełnowartościowym zawodnikiem.

Wojciech Stępniewski (prezes Apatora): Pojechaliśmy 14 meczów, wszystkie bardzo trudne. Łatwych meczów w Ekstralidze nie ma. To dzisiejsze spotkanie udowodniło, że nawet będąc na własnym torze nie jest łatwo. Emocje trzymały bardzo długo, bo praktycznie do 14. biegu, kiedy jeszcze goście mieli szansę na remis, co spowodowałoby zajęcie przez nich pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej. Za tydzień jedziemy do Wrocławia. Wydaje się, że tor nam pasuje, tak więc mam nadzieję, że jedziemy po zwycięstwo, tak jak przed każdym meczem. Super zawody w wykonaniu Adriana. W zeszłym roku dobra runda zasadnicza, gorsze play-off'y, w tym roku gorsza runda zasadnicza i mam nadzieje dobre play-off'y. Potrzebujemy również punktów Rune Holty. Cieszy mnie punktacja Michael'a, widać, że występ we Wrocławiu nie był przypadkowy. Dobrze Kamil Pulczyński, jeszcze lepiej Emil. Nieco słabiej dzisiaj pojechał Ryan i Holder, ale każdy może mieć słabszy dzień. Chciałem też zaapelować do najwyższych władz światowej federacji, aby w Toruniu na zawody GP dziką kartę dostał jednak Adrian Miedziński. Dzisiejszy wynik Adriana udowadnia, że warto. Apeluje również do Polskiego Związku Motorowego, aby jeszcze mocniej zaangażował się w to, żeby Adrian pojechał w Toruniu.

Marek Cieślak (Falubaz Zielona Góra): Chcę pogratulować zwycięstwa drużynie toruńskiej. Zasłużyła sobie na to. My dzisiaj jechaliśmy w kratkę. Nie wszyscy pojechali, tak jakbym na to liczył. Jeżeli szczęście nam dopisze i spotkamy się jeszcze raz z Apatorem, to wyciągniemy wnioski z dzisiejszego spotkania i będziemy lepsi. Nasza drużyna ma dużo problemów, trzeba pamiętać, że wyleciał nam czołowy zawodnik Rafał Dobrucki. Zengota wraca po kontuzji, jest to jego pierwszy mecz na wyjeździe, dlatego chciałem, żeby sobie troszeczkę pojeździł więcej. Myślę że sprężymy się i będziemy pokonywać kolejne przeszkody, żeby dojść tam, gdzie sobie przed sezonem zaplanowaliśmy, czyli do finału.

Greg Hancock (Falubaz Zielona Góra): To był bardzo ciężki weekend. Wczorajsze GP było dla mnie udane, choć nie zacząłem najlepiej. Dzisiaj jednak było zupełnie inaczej. Staraliśmy się, ale zespół toruński jest bardzo mocny. Dzisiaj, można powiedzieć, potrenowałem sobie przed zawodami GP w Toruniu, ale tamte wyścigi będą zupełnie czymś innym niż mecz ligowy.


Najlepsze oprawy kibiców Apatora
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
Polityka prywatności
fot. Mariusz Murawski - www.emdwa.pl