Kryżacki Typer Forum Sklep kibica Redakcja
KRZYZACY.NET NA YOUTUBE
POPRZEDNI MECZ
NASTĘPNY MECZ
9.04.2021

2 Runda Ekstraligi

Sparta
Wrocław

Herb
51:39

Apator
Toruń

Herb
16.04.2021, godz. 18.00

3 Runda Ekstraligi

Unia
Leszno

Herb
VS

Apator
Toruń

Herb
reklama
TABELA LIGOWA
Drużyna Mecze Zwyc. Rem. Przegr. Bon. Pkt. +/-
1. Sparta Wrocław 1 1 0 0 0 2 +12
2. Apator Toruń 2 1 0 1 0 2 0
3. Stal Gorzów 1 1 0 0 0 2 +6
4. Falubaz Zielona Góra 2 1 0 1 0 2 0
5. Włókniarz Częstochowa 0 0 0 0 0 0 0
6. Motor Lublin 0 0 0 0 0 0 0
7. Unia Leszno 1 0 0 1 0 0 -6
8. GKM Grudziądz 1 0 0 1 0 0 -12
STATYSTYKI ZAWODNIKÓW
Zawodnik Mecze Biegi Pkt. Bon. Razem Śr. bieg.
Robert Lambert 0 0 0 0 0 -
Krzysztof Lewandowski - - - - - -
Karol Żupiński - - - - - -
Adrian Miedziński 0 0 0 0 0 -
Tobiasz Musielak 0 0 0 0 0 -
Chris Holder 0 0 0 0 0 -
Paweł Przedpełski 0 0 0 0 0 -
Kamil Marciniec 0 0 0 0 0 -
Jack Holder 0 0 0 0 0 -
Petr Chlupac - - - - - -
ARTYKUŁY O KIBICACH APATORA

» [2012-03-16] Gazeta Nowości - "Z trybun widok na przeszłość"

» [2012-02-18] Gazeta Nowości - "Marka grzechu warta"

» [2012-02-11] Gazeta Pomorska - "Kibiców interes z Apatorem"

» [2010-07-01] Portalkibica.pl - "Łuczniczka w barwach Apatora"

» [2010-01-26] Tygodnik Żużlowy - "Będzie ulica Jonssona!"

[Archiwum artykułów]

REKLAMA

Krzyzacy.net

Pierwszy mecz nad morzem
2014-01-09 14:43:12, Dodał: extoruniak, Źródło:
13 kwietnia wyjazdem do Gdańska na mecz z tamtejszym Wybrzeżem, Apator Toruń oficjalnie rozpocznie sezon DMP 2014. Następnie 4 maja wybieramy się za Naszą drużyną do Zielonej Góry na mecz z Falubazem, który będzie małym rewanżem (jeżeli możemy tak to nazwać) za finał z 22 września 2013r.

O wyjazdach do Gdańska i na Falubaz informować będziemy na bieżąco.

Jednocześnie, Nam kibicom Apatora Toruń, zawodnikom oraz działaczom "tchórzliwego i płaczącego klubu", życzymy odjechania wszystkich spotkań w najwyższej klasie rozgrywek.

1 runda:
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (12.04)
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (13.04)
Sparta Wrocław - Stal Gorzów (13.04)
Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń (13.04)

2 runda:
Stal Gorzów - Unia Leszno (20.04)
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk (21.04)
Apator Toruń - Sparta Wrocław (21.04)
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (21.04)

3 runda:
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń (3.05)
Unia Tarnów - Stal Gorzów (4.05)
Sparta Wrocław - Unia Leszno (4.05)
Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Częstochowa (4.05)

4 runda:
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław (10.05)
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (11.05)
Apator Toruń - Unia Tarnów (11.05)
Stal Gorzów - Wybrzeże Gdańsk (11.05)

5 runda:
Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno (24.05)
Apator Toruń - Stal Gorzów (25.05)
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław (25.05)
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa (25.05)

6 runda: 1.06
Unia Leszno - Unia Tarnów
Sparta Wrocław - Wybrzeże Gdańsk
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń

7 runda - 8.06:
Unia Tarnów - Sparta Wrocław
Apator Toruń - Unia Leszno
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Wybrzeże Gdańsk - Falubaz Zielona Góra

8 runda - 15.06:
Unia Leszno - Apator Toruń
Sparta Wrocław - Unia Tarnów
Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów

9 runda - 22.06:
Unia Tarnów - Unia Leszno
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
Wybrzeże Gdańsk - Sparta Wrocław

10 runda - 29.06:
Unia Leszno - Wybrzeże Gdańsk
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Apator Toruń
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów

11 runda – 3.08:
Unia Tarnów - Apator Toruń
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów

12 runda – 10.08:
Unia Leszno - Sparta Wrocław
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Unia Tarnów
Włókniarz Częstochowa - Wybrzeże Gdańsk

13 runda:
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa (23.08)
Sparta Wrocław - Apator Toruń (24.08)
Unia Leszno - Stal Gorzów (24.08)
Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (24.08)

14 runda:
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (6.09)
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk (7.09)
Stal Gorzów - Sparta Wrocław (7.09)
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno (7.09)

15 runda - 14.09:
Półfinał I (4-1)
Półfinał I (3-2)

16 runda:
Półfinał II (1-4) (20.09)
Półfinał II (2-3) (20.09)

17 runda - 28.09:
Wielki Finał I
Mecz I o III miejsce

18 runda:
Mecz II o III miejsce (4.10)
Wielki Finał II (5.10)


Najlepsze oprawy kibiców Apatora
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
Polityka prywatności
fot. Mariusz Murawski - www.emdwa.pl