Kryżacki Typer Forum Sklep kibica Redakcja KARTA KIBICaAPATOR GRAFFITI TEAMWalka OsiedliHerb ApatoraHerb Apatora
POPRZEDNI MECZ
NASTĘPNY MECZ
25.09.2016

FINAŁ DMP

Stal
Gorzów

Herb
51:39

Apator
Toruń

Herb

reklama
TABELA LIGOWA
Drużyna Mecze Zwyc. Rem. Przegr. Bon. Pkt. +/-
1. Stal Gorzów 2 2 0 0 0 4 +28
2. Apator Toruń 1 1 0 0 0 2 +12
3. GKM Grudziądz 2 1 0 1 0 2 +2
4. Unia Tarnów 2 1 0 1 0 2 -18
5. Unia Leszno 2 0 0 2 0 0 -12
6. Falubaz Zielona Góra 1 0 0 1 0 0 -12
7. Sparta Wrocław 0 0 0 0 0 0
8. ROW Rybnik 0 0 0 0 0 0
STATYSTYKI ZAWODNIKÓW
Zawodnik Mecze Biegi Pkt. Bon. Razem Śr. bieg.
Adrian Miedziński 1 5 12 2 14 2,800
Chris Holder 1 5 12 1 13 2,600
Paweł Przedpełski 1 5 10 1 11 2,200
Martin Vaculik 1 5 11 0 11 2,200
Greg Hancock 1 4 5 1 6 1,500
Kacper Gomólski 1 3 2 1 3 1,000
Igor Kopeć-Sobczyński 1 3 0 0 0 -
ARTYKUŁY O KIBICACH APATORA

» [2012-03-16] Gazeta Nowości - "Z trybun widok na przeszłość"

» [2012-02-18] Gazeta Nowości - "Marka grzechu warta"

» [2012-02-11] Gazeta Pomorska - "Kibiców interes z Apatorem"

» [2010-07-01] Portalkibica.pl - "Łuczniczka w barwach Apatora"

» [2010-01-26] Tygodnik Żużlowy - "Będzie ulica Jonssona!"

[Archiwum artykułów]

REKLAMA

Krzyzacy.net

Ligowe wyniki

RUNDA ZASADNICZA:

1 runda: 13 kwietnia 2014r.

APATOR Toruń 44
1. E. Sajfutdinow 7+1 (3,2*,2,w)
2. W. Kułakow 5+1 (2*,3,0,-,-)
3. Ch. Holder 7+1 (0,2*,2,1,2)
4. A. Miedziński 6+1 (1,3,1*,1,0)
5. Tomasz G. 4 (3,0,1,d,-)
6. P. Przedpełski 6+1 (1*,1,3,1)
7. O. Fajfer 9 (2,1,3,3,0)

WYBRZEŻE Gdańsk 46
9. A. Mroczka 10+2 (1,2*,1,3,2*,1)
10. M. Szymko 0 (0,-,0,-,-)
11. R. Gafurow 7+1 (2*,0,0,2,3)
12. L. Madsen 12 (3,1,2,3,3)
13. T. H. Jonasson 2 (0,d,-,2)
14. D. Kossakowski 2 (0,1,1)
15. K. Pieszczek 13+1 (3,2,3,3,u,2*)

2 runda: 20 kwietnia 2014r.

SPARTA Wrocław 30
1. T. Woffinden 7+2 (1*,1*,2,2,1)
2. J. Pavlic 6+1 (2,2,1*,1,0,0)
3. T. Jędrzejak 6 (1,3,1,0,1)
4. T. Batchelor 0 (0,0,0,-)
5. M. Janowski 10 (2,3,1,2,2)
6. P. Dolny 0 (0,0,0)
7. P. Malitowski 1 (1,0,0)

APATOR Toruń 60
9. A. Miedziński 10+2 (0,2,2*,3,1,2*)
10. E. Sajfutdinow Z/Z
11. Ch. Holder 9+2 (t,0,1*,2*,3,3)
12. D. Ward 15 (3,3,3,3,3,d)
13. Tomasz G. 16+1 (3,2,3,3,2*,3)
14. O. Fajfer 4+2 (2*,1*,1)
15. P. Przedpełski 6+1 (3,2*,1,0)

3 runda: 4 maja 2014r.

APATOR Toruń 37<
1. E. Sajfutdinow 2 (0,2,0,-,-)
2. A. Miedziński 8+2 (1,1*,3,1*,2,0)
3. Ch. Holder 11+1 (2*,0,2,2,3,2)
4. D. Ward 5+1 (3,1,1*,0)
5. Tomasz G. 3 (0,0,2,1,-)
6. P. Przedpełski 5 (3,2,0,0)
7. O. Fajfer 3 (0,3,0)

FALUBAZ Zielona Góra 53
9. P. Dudek 11+1 (2*,3,0,3,3)
10. A. Łoktajew 8 (3,1,3,0,1)
11. P. Protasiewicz 10 (1,3,3,2,1)
12. A. Jonsson 3+1 (0,0,1,2*)
13. J. Hampel 12+1 (2,3,1*,3,3)
14. A. Strzelec 4+3 (1*,2*,1*)
15. K. Adamczewski 5+1 (2,1*,2)

4 runda: 11 maja 2014r.

UNIA Tarnów 42
1. Martin Vaculik - 14 (3,3,3,3,2,0)
2. Krzysztof Buczkowski - 0 (0,0,0,-)
3. Artiom Łaguta - 5 (1,1,3,0,-)
4. Greg Hancock - 13+2 (3,3,2*,1,1*,3)
5. Janusz Kołodziej - 5 (3,0,2,0,-)
6. Kacper Gomólski - 5 (1,1,2,1)
7. Ernest Koza - 0 (0,w,u)

APATOR Toruń 48
9. Chris Holder - 6+3 (1*,2*,1,2*,0)
10. Wiktor Kułakow - 5 (2,3,0,-)
11. Adrian Miedziński - 8+1 (0,1*,3,2,2)
12. Emil Sajfutdinow - 9+1 (2,2,1,3,1*)
13. Tomasz G. - 8+1 (1,0,1*,3,3)
14. Oskar Fajfer - 6 (3,2,1,0)
15. Paweł Przedpełski - 6+1 (2*,2,2)

5 runda: 25 maja 2014r.

STAL Gorzów 35
1. Matej Zagar - 9 (2,1,1,2,3)
2. Linus Sundstroem - 0 (0,0,-,-,-)
3. Piotr Świderski - 7 (d,3,0,3,1,0)
4. Tomasz Gapiński - 3+1 (1,2*,0,0)
5. Niels Kristian Iversen - 8+1 (1*,0,3,0,2,2)
6. Adrian Cyfer - 0 (0,-,0)
7. Bartosz Zmarzlik - 8 (3,2,1,1,1)

APATOR Toruń 55
9. Chris Holder - 7 (1,3,2,1)
10. Darcy Ward - 8+3 (3,2*,1*,2*,0)
11. Emil Sajfutdinow - 12+2 (2*,2*,2,3,3)
12. Adrian Miedziński - 10 (3,3,w,3,1)
13. Tomasz G. - 11 (3,0,3,3,2)
14. Oskar Fajfer - 3+1 (1*,1,1)
15. Paweł Przedpełski - 4+1 (2,0,2*)

6 runda: 1 czerwca 2014r.

APATOR Toruń 47
1. Chris Holder - 3+2 (0,1*,d,2*)
2. Darcy Ward - 14 (3,2,3,3,3)
3. Tomasz G. - 3+2 (2*,1*,0,0,-)
4. Adrian Miedziński - 10 (3,2,3,2,0)
5. Emil Sajfutdinow - 8+1 (2,2*,2,1,1)
6. Paweł Przedpełski - 7 (1,3,3,0)
7. Oskar Fajfer - 2 (2,0,0)

WŁÓKNIARZ Częstochowa 43
9. Grzegorz Walasek - 1 (t,1,-,d,-)
10. Rune Holta - 5+1 (2,0,1*,2)
11. Michael Jepsen Jensen - 2 (0,0,1,1,-)
12. Grigorij Łaguta - 14 (1,3,2,3,3,2)
13. Peter Kildemand - 11+2 (1,3,2,1*,3,1*)
14. Rafał Malczewski - 0 (w,0,0)
15. Artur Czaja - 10+2 (1*,3,3,1,2*)

7 runda: 8 czerwca 2014r.

UNIA Leszno 33
1. Kenneth Bjerre - 1 (1,0,-,0)
2. Grzegorz Zengota - 6 (3,3,0,0,w)
3. Nicki Pedersen - 12 (3,2,2,3,1,1)
4. Mikkel Michelsen - 1 (1,0,0,-)
5. Przemysław Pawlicki - 4 (3,0,1,0,0)
6. Piotr Pawlicki - 9 (1,1,2,3,2)
7. Tobiasz Musielak - 0 (0,w,0)

APATOR Toruń 57
9. Chris Holder - 5+2 (0,3,1*,1*)
10. Darcy Ward - 11+2 (2,2*,2,2*,3)
11. Tomasz G. - 8+1 (0,2,2*,3,1)
12. Adrian Miedziński - 11+1 (2,1*,3,2,3)
13. Emil Sajfutdinow - 11+1 (2,1,3,3,2*)
14. Oskar Fajfer - 6+1 (2*,3,1)
15. Paweł Przedpełski - 5 (3,1,1)

8 runda: 15 czerwca 2014r.

APATOR Toruń 41
1. Darcy Ward - 9+1 (3,2,0,2,2*)
2. Chris Holder - 6+1 (2*,0,1,1,2)
3. Adrian Miedziński - 1 (0,1,d,-)
4. Tomasz G. - 5 (1,3,1,d,0)
5. Emil Sajfutdinow - 13+1 (3,1*,3,3,3)
6. Paweł Przedpełski - 7+1 (3,2,2*,0,0)
7. Oskar Fajfer - 0 (0,0,-)

UNIA Leszno 48
9. Nicki Pedersen - 9+1 (1,3,2*,w,3)
10. Mikkel Michelsen - 0 (0,0,-,-)
11. Kenneth Bjerre - 11 (3,3,1,3,1)
12. Grzegorz Zengota - 6+1 (2*,1,w,2,1)
13. Przemysław Pawlicki - 9+1 (1*,2,3,3,0)
14. Piotr Pawlicki - 3 (2,0,1)
15. Tobiasz Musielak - 10+3 (1*,2,2*,3,2*)


9 runda: 22 czerwca 2014r.
WŁÓKNIARZ Częstochowa 36
1. Peter Kildemand - 10+1 (3,1*,1,3,2,0)
2. Michael Jepsen Jensen - 6 (1,2,0,0,3)
3. Mirosław Jabłoński - 1 (1,0,-,-)
4. Rune Holta - 12 (3,3,1,1,2,2)
5. Grzegorz Walasek - 2 (d,1,1,0,-)
6. Artur Czaja - 4 (1,2,0,0,1)
7. Hubert Łęgowik - 1 (0,1,-)

APATOR Toruń 54
9. Wiktor Kułakow - 6 (2,3,0,1,-)
10. Adrian Miedziński - 4+1 (w,w,2,2*,-)
11. Darcy Ward - 12 (2,3,3,3,1)
12. Tomasz G. - 3 (d,0,-,3)
13. Emil Sajfutdinow - 11+3 (2*,1*,2*,3,3)
14. Oskar Fajfer - 5+1 (2*,2,1,0)
15. Paweł Przedpełski - 13+1 (3,3,3,2*,2)



10 runda: 29 czerwca 2014r.
APATOR Toruń 37
1. Emil Sajfutdinow - 8 (3,2,0,d,3,0)
2. Wiktor Kułakow - 0 (d,w,-,-,-)
3. Darcy Ward - 12+1 (2*,2,2,2,2,2)
4. Adrian Miedziński - 5+1 (3,1*,0,1,0)
5. Tomasz Gollob - 0 (d,-,-,-)
6. Paweł Przedpełski - 9+1 (w,2,2,0,2*,3)
7. Oskar Fajfer - 3+1 (1,1,1*,w)

STAL Gorzów 53
9. Krzysztof Kasprzak - 14 (2,3,3,3,3)
10. Tomasz Gapiński - 4 (1,1,1,1)
11. Matej Zagar - 10 (1,3,3,1,2)
12. Piotr Świderski - 1 (0,1,0,-,-)
13. Niels Kristian Iversen - 13 (3,3,3,3,1)
14. Adrian Cyfer - 2+1 (2*,0,0)
15. Bartosz Zmarzlik - 9+3 (3,2*,1,2*,1*)


11 runda: 3 sierpnia 2014r.
APATOR Toruń 38
1. Darcy Ward - (1,1,0,1,-) 3
2. Chris Holder - (3,0,2,2,0) 7
3. Adrian Miedziński - (1,1*,2*,1*) 5+3
4. Tomasz G. - (3,2,3,2,1,2) 13
5. Emil Sajfutdinow - (3,3,1,1,1*) 9+1
6. Paweł Przedpełski - (1,0,0) 1
7. Dawid Krzyżanowski - (0,0,0)0

UNIA Tarnów 52
9. Martin Vaculik - (2,1*,1,0,3) 7+1
10. Krzysztof Buczkowski - (0,2,0,-) 2
11. Artiom Łaguta - (2,3,3,3,3) 14
12. Greg Hancock - (d,2*,2*,3,2*) 9+3
13. Janusz Kołodziej - (1*,3,3,3,-) 10+1
14. Ernest Koza - (3,0,2*) 5+1
15. Kacper Gomólski - (2*,2,1,0,0) 5+1


12 runda: 10 sierpnia
FALUBAZ Zielona Góra






APATOR Toruń







13 runda: 23 sierpnia 2014r.
APATOR Toruń






SPARTA Wrocław







14 runda: 6 września 2014r.
WYBRZEŻE Gdańsk






APATOR Toruń







RUNDA PLAY OFF


15 runda:
GOŚCIE







GOSPODARZE







16 runda:
GOŚCIE






GOSPODARZE







17 runda:
GOŚCIE






GOSPODARZE







18 runda:
GOŚCIE






GOSPODARZE






KOŃCOWA TABELA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

Archiwum wyników (w budowie)

1962 1963 1964 1965 1966 1967
1968 1969 1970 1971 1972 1973
1974 1975 1976 1977 1978 1979
1980 1981 1982 1983 1984 1985
1986 1987 1988 1989 1990 1991
1992 1993 1994 1995 1996 1997
1998 1999 2000 2001 2002 2003
2004 2005 2006 2007 2008 2009
2010 2011 2012 2013 2014 2015
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
Polityka prywatności
fot. Mariusz Murawski - www.emdwa.pl