Kryżacki Typer Forum Sklep kibica Redakcja
KRZYZACY.NET NA YOUTUBE
POPRZEDNI MECZ
NASTĘPNY MECZ
12.10.2020

14 Runda I Ligi

Start
Gniezno

Herb
46:44

Apator
Toruń

Herb
Sezon 2021

I Runda Ekstraligi

reklama
TABELA LIGOWA
Drużyna Mecze Zwyc. Rem. Przegr. Bon. Pkt. +/-
1. Apator Toruń 14 11 0 3 7 29 +240
2. Start Gniezno 14 10 0 4 5 25 +67
3. Orzeł Łódź 14 8 1 5 5 22 +42
4. Wybrzeże Gdańsk 14 7 0 7 3 17 -31
5. Unia Tarnów 14 6 0 8 3 15 -76
6. Ostrovia Ostrów 14 6 0 8 2 14 -75
7. Polonia Bydgoszcz 14 4 1 9 2 11 -96
8. Lokomotiv Daugavpils 14 3 0 11 1 7 -71
STATYSTYKI ZAWODNIKÓW
Zawodnik Mecze Biegi Pkt. Bon. Razem Śr. bieg.
Wiktor Kułakow 0 0 0 0 0 -
Jack Holder 0 0 0 0 0 -
Kamil Marciniec 0 0 0 0 0 -
Igor Kopeć-Sobczyński 0 0 0 0 0 -
Chris Holder 0 0 0 0 0 -
Tobiasz Musielak 0 0 0 0 0 -
Adrian Miedziński 0 0 0 0 0 -
Aleks Rydlewski - - - - - -
Justin Stolp - - - - - -
ARTYKUŁY O KIBICACH APATORA

» [2012-03-16] Gazeta Nowości - "Z trybun widok na przeszłość"

» [2012-02-18] Gazeta Nowości - "Marka grzechu warta"

» [2012-02-11] Gazeta Pomorska - "Kibiców interes z Apatorem"

» [2010-07-01] Portalkibica.pl - "Łuczniczka w barwach Apatora"

» [2010-01-26] Tygodnik Żużlowy - "Będzie ulica Jonssona!"

[Archiwum artykułów]

REKLAMA

Krzyzacy.net

Kalendarz żużlowy na sezon 2010
2009-12-20 12:40:00, Dodał: , Źródło:
Polski Związek Motorowy podał kompletny kalendarz na sezon 2010. W Polsce sezon żużlowy rozpoczynało Kryterium Asów w Bydgoszczy. Tym razem dzień wcześniej odbędzie się Finał Złotego Kasku w Zielonej Górze, który odwołano w październiku. W Toruniu odbędą się trzy imprezy - 03.06 - Finał MPPK, 19.06 - Grand Prix Polski, 11.09 - Finał MIMP.




Marzec

27.03 - Złoty Kask - Zielona Góra
28.03 - Kryterium Asów - Bydgoszcz
31.03 - Półfinał krajowych eliminacji do IMŚJ - Rybnik
i Grudziądz

Kwiecień

01.04 - Półfinał krajowych eliminacji do IMŚJ - Rybnik
i Grudziądz (data rezerwowa)
05.04 - I kolejka Speedway Ekstraligi, I ligi i II ligi
07.04 - Finał krajowych eliminacji do IMŚJ - Gdańsk
08.04 - Finał krajowych eliminacji do IMŚJ - Gdańsk
(data rezerwowa)
11.04 - II kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
14.04 - Półfinał krajowych eliminacji do IMŚ - Opole i
Lublin
15.04 - Półfinał krajowych eliminacji do IMŚ - Opole i
Lublin (data rezerwowa)
18.04 - III kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
20.04 - Półfinał Złotego Kasku - Rawicz i Wrocław
21.04 - Finał krajowych eliminacji do IMŚ - Tarnów
22.04 - Finał krajowych eliminacji do IMŚ - Tarnów
(data rezerwowa)
24.04 - Grand Prix Europy - Leszno
25.04 - data rezerwowa dla Ekstraligi, I ligi i II ligi
- Runda kwalifikacyjna IMŚJ - Neustadt Donau
27.04 - Turniej zaplecza kadry juniorów
28.04 - Turniej zaplecza kadry juniorów

Maj

01.05 - Mecz międzynarodowy: Polska - Australia
- Runda kwalifikacyjna DPŚ - Lonigo
- Runda kwalifikacyjna IME - Mureck, Debrecen
02.05 - IV kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
03.05 - Finał Złotego Kasku w Częstochowie
- Finał krajowych eliminacji do IMEJ w Rawiczu
04.05 - Finał krajowych eliminacji do IMEJ w Rawiczu
(data rezerwowa)
08.05 - Grand Prix Szwecji - Goeteborg
- Runda kwalifikacyjna IMŚJ - Lendava
09.05 - V kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
12.05 - Eliminacje MMPPK - Krosno, Rybnik i Łódź
15.05 - Runda kwalifikacyjna IMŚJ - Gdańsk, Gorican,
Holsted
16.05 - VI kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
20.05 - Eliminacje MPPK - Opole, Piła i Rawicz
22.05 - Grand Prix Czech - Praga
23.05 - VII kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
24.05 - Runda kwalifikacyjna DPŚ - Abensberg
- Półfinał DMEJ - Norden
25.05 - Turniej zaplecza kadry juniorów
26.05 - Turniej zaplecza kadry juniorów
27.05 - Ćwierćfinał IMP - Lublin, Opole, Piła i Poznań
29.05 - Runda kwalifikacyjna DMŚJ - Pilzno
- Runda kwalifikacyjna IME - Lwów
30.05 - VIII kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi

Czerwiec

03.06 - Finał MPPK - Toruń
05.06 - GP Danii - Kopenhaga
- Półfinał IMEJ - Rawicz
06.06 - IX kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
09.06 - I runda MDMP
12.06 - Runda kwalifikacyjna IMŚ SGP - Fjelsted,
Terenzano, Miszkolc, Bałakowo, Gorican
- Finał MMPPK - Gorzów Wielkopolski
13.06 - data rezerwowa dla Ekstraligi, I ligi i II ligi
16.06 - II runda MDMP
19.06 - Grand Prix Polski - Toruń
- Runda kwalifikacyjna DMŚJ - Gustrov
- Półfinał IME - Ljublana
20.06 - X kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
- Półfinał IMEJ - Elgane
22.06 - Liga Juniorów
23.06 - Liga Juniorów
24.06 - III runda MDMP
26.06 - Półfinał IMŚJ - Krsko, Landshut
27.06 - data rezerwowa dla XI kolejka I ligi i II ligi
29.06 - Liga Juniorów
30.06 - Liga Juniorów

Lipiec

01.07 - Półfinał Srebrnego Kasku - Gdańsk i Krosno
03.07 - Półfinał eliminacji do SGP - Ostrów, Lonigo,
Togliatti
04.07 - XI kolejka Ekstraligi, (data rezerwowa) dla I
ligi i II ligi
- Półfinał IMEJ - Herxheim
06.07 - Liga Juniorów
07.07 - Liga Juniorów
- FIM Gold Trophy 80 cc - Vojens
08.07 - Półfinał Brązowego Kasku - Rzeszów i Gniezno
- FIM Gold Trophy 80 cc - Vojens
09.07 - FIM Gold Trophy 80 cc - Vojens
10.07 - Grand Prix Wielkiej Brytanii - Cardiff
- Runda kwalifikacyjna DMŚJ - Gustrow
11.07 - XII kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
14.07 - IV runda MDMP
15.07 - Półfinał IMP - Łódź i Krosno
17.07 - Pierwszy finał IMŚJ - Gdańsk
- Półfinał mistrzostw Europy Par - Równe
18.07 - XIII kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
20.07 - Liga Juniorów
21.07 - Liga Juniorów
22.07 - V runda MDMP
24.07 - Półfinał DPŚ - Gorzów
- Finał IMEJ - Gorican
26.07 - Półfinał DPŚ - Anglia
28.07 - Finał Indywidualny Ligi Juniorów
29.07 - Eliminacje MIMP - Łódź, Piła i Lublin
- Baraż DPŚ - Vojens
31.07 - Finał DPŚ - Vojens
- Półfinał DMEJ - Czerwonograd

Sierpień

01.08 - XIV kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
04.08 - VI runda MDMP
05.08 - Finał Brązowego Kasku - Leszno
07.08 - Finał IMP w Zielonej Górze
- Finał DMEJ - Divisov
- Półfinał ME 80 cc - Elgane
- Finał ME 80 cc - Elgane
08.08 - (data rezerwowa) dla CMSE, I ligi i II ligi
11.08 - VII runda MDMP
12.08 - Finał Srebrnego Kasku - Bydgoszcz
14.08 - GP Skandynawii - Malilla
- Drugi Finał IMŚJ - Daugavpils
15.08 - XV kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
16.08 - Turniej zaplecza kadry juniorów
17.08 - Turniej zaplecza kadry juniorów
20.08 - Półfinał MEP - Debreczyn
21.08 - Grand Prix Challenge - Vojens
22.08 - XVI kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
25.08 - VIII runda MDMP
27.08 - Półfinał IME - Bałakowo
28.08 - Grand Prix Chorwacji - Gorican
- Półfinał IME - Berghaupten
29.08 - XVII kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi

Wrzesień

01.09 - Finał MDMP
04.09 - Finał IME - Tarnów
- Finał DMŚJ - Rye House
05.09 - XVIII kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
11.09 - Finał MIMP - Toruń
- Grand Prix Nordyckie - Vojens
12.09 - (data rezerwowa) dla CMSE, I ligi i II ligi
18.09 - Finał MEP - Stralsund
19.09 - XIX kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi
21.09 - Turniej zaplecza kadry juniorów
22.09 - Turniej zaplecza kadry juniorów
25.09 - Grand Prix Włoch - Terenzano
26.09 - XX kolejka Ekstraligi, I ligi i II ligi

Październik

02.10 - Trzeci finał IMŚJ - Pardubice
- Finał KPE - Miszkolc
03.10 - Baraże
09.10 - Grand Prix Polski - Bydgoszcz
10.10 - Baraże (rewanże)


Najlepsze oprawy kibiców Apatora
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
Polityka prywatności
fot. Mariusz Murawski - www.emdwa.pl