Kryżacki Typer Forum Sklep kibica Redakcja
KRZYZACY.NET NA YOUTUBE
POPRZEDNI MECZ
NASTĘPNY MECZ
12.10.2020

14 Runda I Ligi

Start
Gniezno

Herb
46:44

Apator
Toruń

Herb
Sezon 2021

I Runda Ekstraligi

reklama
TABELA LIGOWA
Drużyna Mecze Zwyc. Rem. Przegr. Bon. Pkt. +/-
1. Apator Toruń 14 11 0 3 7 29 +240
2. Start Gniezno 14 10 0 4 5 25 +67
3. Orzeł Łódź 14 8 1 5 5 22 +42
4. Wybrzeże Gdańsk 14 7 0 7 3 17 -31
5. Unia Tarnów 14 6 0 8 3 15 -76
6. Ostrovia Ostrów 14 6 0 8 2 14 -75
7. Polonia Bydgoszcz 14 4 1 9 2 11 -96
8. Lokomotiv Daugavpils 14 3 0 11 1 7 -71
STATYSTYKI ZAWODNIKÓW
Zawodnik Mecze Biegi Pkt. Bon. Razem Śr. bieg.
Wiktor Kułakow 0 0 0 0 0 -
Jack Holder 0 0 0 0 0 -
Kamil Marciniec 0 0 0 0 0 -
Igor Kopeć-Sobczyński 0 0 0 0 0 -
Chris Holder 0 0 0 0 0 -
Tobiasz Musielak 0 0 0 0 0 -
Adrian Miedziński 0 0 0 0 0 -
Aleks Rydlewski - - - - - -
Justin Stolp - - - - - -
ARTYKUŁY O KIBICACH APATORA

» [2012-03-16] Gazeta Nowości - "Z trybun widok na przeszłość"

» [2012-02-18] Gazeta Nowości - "Marka grzechu warta"

» [2012-02-11] Gazeta Pomorska - "Kibiców interes z Apatorem"

» [2010-07-01] Portalkibica.pl - "Łuczniczka w barwach Apatora"

» [2010-01-26] Tygodnik Żużlowy - "Będzie ulica Jonssona!"

[Archiwum artykułów]

REKLAMA

Krzyzacy.net

Statystyki "Aniołów" za sezon 2009
2009-11-02 12:16:45, Dodał: , Źródło:
Dziś w naszym sewisie publikujemy statystyki zawodników Apatora Toruń za sezon 2009. Na czele tabeli statystyk uplasowali się dwaj Australijczycy Ryan Sullivan i Chris Holder "wykręcając" średnio ponad 2 punkty w każdym biegu.






ZawodnikMB Pkt.Bon.Raz.Śr.b.
Ryan Sullivan20103199172162,097
Chris Holder1892175131882,043
Wiesław Jaguś1892167111781,935
Adrian Miedziński20105172211931,838
Darcy Ward10536311741,396
Matej Kus1042495541,286
Robert Kościecha17717415891,254
Mateusz Lampkowski61793120,706
Damian Celmer10167290,563
Emil Pulczyński551-10,400
Martin Smolinski241-10,250




Najlepsze oprawy kibiców Apatora
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
Polityka prywatności
fot. Mariusz Murawski - www.emdwa.pl