Kryżacki Typer Forum Sklep kibica Redakcja KARTA KIBICaAPATOR GRAFFITI TEAMWalka OsiedliHerb ApatoraHerb Apatora
POPRZEDNI MECZ
NASTĘPNY MECZ
28.05.2017

6 Runda DMP

Apator
Toruń

Herb
53:37

ROW
Rybnik

Herb
2.06.2017

5 Runda DMP

Włókniarz
Częstochowa

Herb
VS

Apator
Toruń

Herb
reklama
TABELA LIGOWA
Drużyna Mecze Zwyc. Rem. Przegr. Bon. Pkt. +/-
1. Stal Gorzów 2 2 0 0 0 4 +28
2. Apator Toruń 1 1 0 0 0 2 +12
3. GKM Grudziądz 2 1 0 1 0 2 +2
4. Unia Tarnów 2 1 0 1 0 2 -18
5. Unia Leszno 2 0 0 2 0 0 -12
6. Falubaz Zielona Góra 1 0 0 1 0 0 -12
7. Sparta Wrocław 0 0 0 0 0 0
8. ROW Rybnik 0 0 0 0 0 0
STATYSTYKI ZAWODNIKÓW
Zawodnik Mecze Biegi Pkt. Bon. Razem Śr. bieg.
Adrian Miedziński 1 5 12 2 14 2,800
Chris Holder 1 5 12 1 13 2,600
Paweł Przedpełski 1 5 10 1 11 2,200
Martin Vaculik 1 5 11 0 11 2,200
Greg Hancock 1 4 5 1 6 1,500
Kacper Gomólski 1 3 2 1 3 1,000
Igor Kopeć-Sobczyński 1 3 0 0 0 -
ARTYKUŁY O KIBICACH APATORA

» [2012-03-16] Gazeta Nowości - "Z trybun widok na przeszłość"

» [2012-02-18] Gazeta Nowości - "Marka grzechu warta"

» [2012-02-11] Gazeta Pomorska - "Kibiców interes z Apatorem"

» [2010-07-01] Portalkibica.pl - "Łuczniczka w barwach Apatora"

» [2010-01-26] Tygodnik Żużlowy - "Będzie ulica Jonssona!"

[Archiwum artykułów]

REKLAMA

Krzyzacy.net

Ligowe wyniki

RUNDA ZASADNICZA:

1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)

APATOR Toruń 33:
1. Adrian Miedziński (1,0,0,1,2,3)7
2. Mateusz Lampkowski (0,-,-,-) 0
3. Chris Holder (0,1,3,3,2*,1)10+1
4. Darcy Ward 2,3,2,1,1,0) 9
5. Ryan Sullivan (1,1,1,1,0,-) 4
6. Emil Pulczyński (2,0,0,1*)3+1
7. Kamil Pulczyński (0,-,0) 0

STAL Gorzów 57:
9. Tomasz Gollob (3,2*,2,3,2*) 12+2
10. Michael Jepsen Jensen (2*,3,0,-,-) 5+1
11. Matej Zagar (1,3,2*,3,1) 10+1
12. Niels Kristian Iversen (3,2*,3,2*,3) 13+2
13. Krzysztof Kasprzak (2*,2,1,2) 7+1
14. Adrian Cyfer (1,0,0) 1
15. Bartosz Zmarzlik (3,3,3,0,0) 9


2 runda: 15 kwietnia 2012 (niedziela)

WYBRZEŻE Gdańsk - 27:
1. Thomas H. Jonasson (w,1,0,2,3)6
2. Kamil Brzozowski (1,0,-,0,0)1
3. Tomasz Chrzanowski (0,0,0,1)1
4. Maxim Bogdanows (1,1,1,w,-)3
5. Nicki Pedersen (3,2,2,3,2,-)12
6. Krystian Pieszczek (1,0,1*,1)3+1
7. Marcel Szymko (0,0,1,0)1

APATOR Toruń 63:
9. Chris Holder (2*,3,3,3,3)14+1
10. Darcy Ward (3,1,2*,2*,1*)9+3
11. Adrian Miedziński (2*,3,2,3,2)12+1
12. Zbigniew Czerwiński (3,2*,d,1)6+1
13. Ryan Sullivan (1*,3,3,3,2*)12+2
14. Kamil Pulczyński (2*,2*,0)4+2
15. Emil Pulczyński (3,2,1)6


3 runda: 22 kwietnia 2012 (niedziela)

FALUBAZ Zielona Góra 51:
1. Andreas Jonsson (2,2*,3,3,2)12+1
2. Aleksandr Loktajew (0,3,2*,3,1)9+1
3. Jonas Davidsson (3,1,0,-)4
4. Rune Holta (2*,3,3,2,0)10+1
5. Piotr Protasiewicz (1,3,w,1*,-)5+1
6. Patryk Dudek (3,2*,0,2*,3)10+2
7. Adam Strzelec (0,0,1)1

APATOR Toruń 39:
9. Chris Holder (3,0,2,3,0,-)8
10. Darcy Ward (1,1,1*,2,2,3)10+1
11. Adrian Miedziński (1,1,2*,1,0)5+1
12. Karol Ząbik (0,0,-,-)0
13. Ryan Sullivan (3,2,1,1*,3,1)11+1
14. Kamil Pulczyński (2,0,-)2
15. Emil Pulczyński (1*,2*,d,0)3+2


4 runda: 27 maj 2012 (poniedziałek)

APATOR Toruń 42:
1. Chris Holder 18 (3,3,3,3,3,3)
2. Darcy Ward z/z
3. Adrian Miedziński 8 (2,0,2,2,1,1)
4. Zbigniew Czerwiński 1+1 (1*,0,0,-,-)
5. Ryan Sullivan 9 (1,1,3,2,2,0)
6. Emil Pulczyński 5 (3,1,1,d,0,0)
7. Kamil Pulczyński 1 (1,0,0)

STAL Rzeszów 46:
9. Grzegorz Walasek 12 (2,2,3,3,2)
10. Timo Lahti 0 (0,0,-,-)
11. Rafał Okoniewski 6+2 (0,1*,1,2,2*)
12. Joonas Kylmaekorpi 10+1 (3,2,3,1,1*)
13. Jason Crump 11 (3,3,0,2,3)
14. Damian Adamczak (gość) 0 (0,0,0)
15. Łukasz Sówka 7+1 (2,2*,2,1,0)


5 runda: 13 maj 2012 (niedziela)

POLONIA Bydgoszcz 39:
1. Emil Sajfudtinow (2,2,2,2*,3,3) 14+1
2. Artiom Łaguta (0,1*,-,1,-) 2+1
3. Tomasz Gapiński (3,1*,1,0,0) 5+1
4. Robert Kościecha (1,2,w,-) 3
5. Krzysztof Buczkowski (d,2,1,2,2*,0) 7+1
6. Mikołaj Curyło (2,0,1*,3,1) 7+1
7. Szymon Woźniak (t,1,-) 1

APATOR Toruń 51:
9. Chris Holder (3,3,2*,1,1*) 10+2
10. Adrian Miedziński (1,1,3,2*,3) 10+1
11. Darcy Ward (2,3,3,1,2*) 11+1
12. Zbigniew Czerwiński (0,0,-,-) 0
13. Ryan Sullivan (2*,3,3,3,2) 13+1
14. Kamil Pulczyński (1,0,w) 1
15. Emil Pulczyński (3,3,w,0,0) 6


6 runda: 20 maja 2012 (niedziela)

APATOR Toruń 52:
1. Chris Holder (3,3,2*,2*,3) 13+2
2. Adrian Miedziński (0,1,3,3,2*) 9+1
3. Darcy Ward (3,2,3,1,2*) 11+1
4. Zbiginiew Czerwiński (0,1*,0,-) 1+1
5. Ryan Sullivan (2,3,1,3,3) 12
6. Emil Pulczyński (3,0,3,0) 6
7. Kamil Pulczyński (0,0,0) 0

WŁÓKNIARZ Częstochowa 38:
9. Mirosław Jabłoński (2,2,1*,2,2,1) 10+1
10. Grigorij Łaguta Z/Z
11. Grzegorz Zengota (2,0,1*,2*,t,1) 6+2
12. Chris Harris (1*,2,2,3,1*,0,0) 9+2
13. Daniel Nermark (1*,1,3,1,0,-) 6+1
14. Hubert Łęgowik (1*,0,0) 1+1
15. Artur Czaja (2,3,0,1) 6

7 runda: 3 czerwca 2012 (niedziela)

UNIA Tarnów 47:
1. Greg Hancock (2,3,2*,3,0) 10+1
2. Jakub Jamróg (0,0,-,-) 0
3. Leon Madsen (1*,3,0,3,1) 8+1
4. Martin Vaculik (2,2*,1,2,0) 7+1
5. Janusz Kołodziej (3,3,1,1*,2) 10+1
6. Maciej Janowski (w,2*,2*,3,2*,2*) 11+4
7. Kacper Gomólski (1,-,w) 1

APATOR Toruń 43:
9. Ryan Sullivan (3,1,3,3,0,1) 11
10. Adrian Miedziński (1,0,-,1,2*) 4+1
11. Darcy Ward (3,2,2*,2*,1,3) 13+2
12. Karol Ząbik (0,1*,-) 1+1
13. Chris Holder (1,1,1,0,3,3) 9
14. Kamil Pulczyński (2*,0,-) 2+1
15. Emil Pulczyński (3,t,0,0) 3


8 runda: 10 czerwca 2012 (niedziela)

APATOR Toruń 45:
1. Chris Holder (3,3,3,3,3) 15
2. Adrian Miedziński (0,0,2*,3,1) 6+1
3. Darcy Ward (3,3,3,1,1) 11
4. Karol Ząbik (1,1,0,w) 2
5. Ryan Sullivan (3,3,1,1,0) 8
6. Emil Pulczyński (1,1,1) 3
7. Łukasz Przedpełski (0,d,0) 0

UNIA Leszno 45:
9. Jarosław Hampel (Z/Z)
10. Piotr Pawlicki (t,2,2,0,2*) 6+1
11. Przemysław Pawlicki (1*,2,2,2*,2,0) 9+2
12. Damian Baliński (w,1*,1*,3,2*,3) 10+3
13. Jurica Pavlic (2,2,1,2,3,2) 12
14. Tobiasz Musielak (3,2,0,0,0) 5
15. Kamil Adamczewski (2*,1,0) 3+1


9 runda: 17 czerwca 2012 (niedziela)
APATOR Toruń 54:
9. Ryan Sullivan - 10+1 (3,3,1,2,1*)
10. Adrian Miedziński - 11+1 (2*,2,3,3,1)
11. Darcy Ward - 0 (w,-,-,-,)
12. Karol Ząbik - 3+1 (1,1,1*,d)
13. Chrid Holder - 13+1 (2,3,3,2*,3)
14. Kamil Pulczyński - 8+2 (2*,1,2,1*,2)
15. Emil Pulczyński - 9+1 (3,1*3,0,2)

SPARTA Wrocław 35:
1. Sebastian Ułamek - 9+1 (0,2,1*,0,3,3)
2. Tai Woffinden - (ZZ)
3. Tomasz Jędrzejak - 15 (3,2,2,2,1,3,2)
4. Dennis Anderson - 2+1 (2*,0,0,0,-)
5. Fredrik Lindgren - 8 (1,3,d,3,1,0,0)
6. Patryk Malitowski - 1 (1,d,0,0)
7. Patryk Dolny - 0 (0,0,-,-)



10 runda: 24 czerwca 2012 (niedziela)
SPARTA Wrocław 44:
9. Tomasz Jędrzejak - 11+1 (3,3,3,0,2*)
10. Jesper Monberg - 5 (1,0,-,1,3)
11. Sebastian Ułamek - 12+1 (3,2,2*,2,3,d)
12. Dennis Andersson - 3+1 (w,0,1*,2)
13. Fredrik Lindgren - 11 (2,2,3,3,1)
14. Patryk Dolny - 0 (0,0,0)
15. Patryk Malitowski - 2+1 (1,1*,0)

APATOR Toruń 46:
1. Adrian Miedziński - 11+2 (2,3,2,1,1*,2*)
2. Karol Ząbik - 4+1 (0,1,1*,2,-)
3. Ryan Sullivan - 7 (2,3,0,0,1,1)
4. Darcy Ward - (ZZ)
5. Chris Holder - 14+1 (1,3,1*,3,3,3)
6. Emil Pulczyński - 7+1 (2*,1,2,2,0)
7. Kamil Pulczyński - 3 (3,0,0)


11 runda: 1 lipca 2012 (niedziela)
APATOR Toruń 57:
9. Ryan Sullivan - 16+1 (3,3,2,2*,3,3)
10. Karol Ząbik - 1 (1,0,0,-,-)
11. Adrian Miedziński - 10+2 (2*,0,3,3,2*,-)
12. Darcy Ward - (ZZ)
13. Chris Holder - 13+2 (3,2*,3,3,0,2*)
14. Kamil Pulczyński - 9 (3,3,0,1,2)
15. Emil Pulczyński - 8+2 (2*,3,0,2,1*)

UNIA leszno 33:
1. Przemysław Pawlicki - 12 (2,2,2,3,2,1)
2. Kamil Adamczewski - 0 (0,-,-,-)
3. Troy Batchelor - 8+1 (0,1*,3,1,3)
4. Damian Baliński - 6+1 (1,1*,2,1,1,0)
5. Jurica Pavlić - 2+1 (0,1*,1,0,-)
6. Piotr Pawlicki - 4+1 (1,2,1*,t,0)
7. Tobiasz Musielak - 1 (0,1,0)


12 runda: 15 lipca 2012 (niedziela)
UNIA Tarnów 50:
9. Greg Hancock - 9 (3,3,0,0,3)
10. Kacper Gomólski - 4+1 (2*,1,1,-)
11. Martin Vaculik - 12+1 (3,1*,3,3,2)
12. Leon Madsen - 9+2 (2*,2,1,2,2*)
13. Janusz Kołodziej - 11+1 (2,3,3,2,1*)
14. Maciej Janowski - 4+1 (1,2*,0,1)
15. Jakub Jamróg - 1 (0,d,1)

APATOR Toruń 40:
1. Adrian Miedziński - 8 (1,3,2,2,0)
2. Karol Ząbik - 0 (0,0,-,-)
3. Ryan Sullivan - 7+1 (1,0,2*,3,1)
4. Darcy Ward - 5 (0,1,3,1,t)
5. Chris Holder - 12 (1,2,2,1,3,3)
6. Emil Pulczyński - 2+1 (2*,0,0)
7. Kamil Pulczyński - 6 (3,3,0,0,0)


13 runda: 22 lipca 2012 (niedziela)
APATOR Toruń 60:
9. Ryan Sullivan - 9 (3,3,3,-)
10. Karol Ząbik - 4+1 (0,2*,1,1)
11. Adrian Miedziński - 12+1 (1,3,2*,3,3)
12. Darcy Ward - 9 (3,w,3,1,2)
13. Chris Holder - 13 (3,3,3,3,1)
14. K. Pulczynski - 5+2 (2*,1,1,1*)
15. E. Pulczyński - 8+1 (3,2*,0,3)

WŁOKNIARZ Częstochowa 30:
1. Daniel Nermark - 9+1 (1*,1,2,2,3)
2. Mirosław Jabłoński - 9+1 (2,2,1*,2,2)
3. Rafał Szombierski - 0 (0,0,0,0)
4. Grzegorz Zengota - 8 (2,2,2,2,0)
5. Grigorij Łaguta - 2 (1,1,w,0)
6. Artur Czaja - 1 (1,0,0,0)
7. Hubert Łęgowik - 1 (0,0,1)


14 runda: 29 lipca 2012 (niedziela)
POLONIA Bydgoszcz 49:
9. Emil Sajfutdinow - 13+1 (3,3,2*,3,2)
10.
Wiktor Kułakow - NS (-,-,-,-)
11.
Krzysztof Buczkowski - 6 (0,3,2,1,0)
12.
Tomasz Gapiński - 5 (3,0,0,0,2)
13.
Robert Kościecha - 6 (1,3,w,2,0)
14.
Mikołaj Curyło - 10+2 (2*,2*,1,3,2)
15.
Szymon Woźniak - 9+1 (3,3,0,2,1*)

APATOR Toruń 41:
1. Ryan Sullivan - 13 (1,2,3,3,3,1)
2.
Karol Ząbik - 1+1 (0,1*,-,-)
3.
Adrian Miedziński - 2 (2,0,0,-,-)
4.
Darcy Ward - 9+2 (1*,2,1,1,1*,3)
5.
Chris Holder - 9+1 (0,1*,3,0,2,3)
6.
Emil Pulczyński - 0 (w,-,w)
7.
Kamil Pulczyński - 7 (1,2,2,1,1)


15 runda: 5 sierpnia 2012 (niedziela)
APATOR Toruń 58:
9. Adrian Miedziński - 9+2 (w,2*,2,3,2*)
10. Darcy Ward - 12+2 (3,3,1*,2*,3)
11. Ryan Sullivan - 15 (3,3,3,3,3)
12. Karol Ząbik - 2+1 (0,2*,-,-)
13. Chris Holder - 11 (3,1,3,3,1)
14. Kamil Pulczyński - 3 (0,3,0,0)
15. Emil Pulczyński - 6+1 (3,2*0,1)

STAL Rzeszów 32:
1. Rafał Okoniewski - 9+1 (1,1,1*,2,2,2)
2. Maciej Kuciapa - 4 (2,w,2,0,0,0)
3. Jason Crump - 8 (2,2,3,1,0)
4. Jonnas Kylmaekorpi - 1+1 (1*,-,0,-)
5. Grzegorz Walasek - 5 (1,1.2,0,1)
6. Łukasz Sówka - 1+1 (1*,0,-)
7. Damian Adamczak - 4+2 (2,0,1*,1*)


16 runda: 12 sierpnia 2012 (niedziela)
FALUBAZ Zielona Góra 47:
9. Piotr Protasiewicz - 11+1 (2,3,2,1*,3)
10. Łukasz Jankowski - 4+1 (1*,0,-,3)
11. Aleksandr Łoktajew - 8 (3,3,0,2,0)
12. Rune Holta - 6+1 (0,2*,2,2)
13. Andreas Jonsson - 8+2 (w,1,2*,2*,3)
14. Adam Strzelec - 0 (0,0,0)
15. Patryk Dudek - 10 (3,3,3,0,1)

APATOR Toruń 43:
1. Ryan Sullivan - 10 (3,1,1,3,2)
2. Karol Ząbik - 0 (0,0,-,-,)
3. Darcy Ward - 9+1 (2,2*,3,0,2)
4. Adrian Miedziński - 5+1 (1*,3,1,0,0)
5. Chris Holder - 10+1 (1,2,3,3,1*)
6. Emil Pulczyński - 5+1 (2,1*,0,1,1)
7. Kamil Pulczyński - 4+1 (1*,2,1)


17 runda: 19 sierpnia 2012 (niedziela)
WYBRZEŻE Gdańsk 43:
9. Nicki Pedersen 14 (3,2,3,3,3)
10. Zbigniew Suchecki 5+3 (2*,1*,0,1*,1)
11. Renat Gafurow 5+1 (u,2,1*,2,d)
12. Piotr Świderski 4+1 (1,1*,2,0)
13. Thomas H. Jonasson 10 (3,3,2,2,-)
14. Marcel Szymko 3+1 (2,0,1*)
15. Krystian Pieszczek 2 (t,1,t,1)

APATOR Toruń 46:
1. Ryan Sullivan 10 (1,3,3,3,w)
2. Zbigniew Czerwiński 0 (0,0,-,-)
3. Darcy Ward 10+3 (2*,1*,2,3,2*)
4. Adrian Miedziński 10+2 (3,2,1*,1*,3)
5. Chris Holder 12 (2,3,3,2,2)
6. Emil Pulczyński 4 (3,0,1,0,0)
7. Łukasz Przedpełski 0 (w,0,0)


18 runda: 26 sierpnia 2012 (niedziela)
APATOR Toruń 50:
9. Darcy Ward - 10+2 (2*,2,2*,1,3)
10. Adrian Miedziński - 10+2 (3,1*,3,1,2*)
11. Ryan Sullivan - 13 (2,2,3,3,3)
12. Karol Ząbik - 0 (0,0,-,-)
13. Chris Holder - 6+1 (0,2,2,0,2*)
14. Kamil Pulczyński - 4+2 (2*,0,2*)
15. Emil Pulczyński - 7+1 (3,3,1*,0,0)

STAL Gorzów 40:
1. Krzysztof Kasprzak - 3 (1,1,0,1,d)
2. Michael Jepsen Jensen - 12+1 (0,3,3,3,2*,1)
3. Niels Kristian Iversen - 4 (1,1,1,-,1)
4. Matej Zagar - 6 (3,3,-,-)
5. Tomasz Gollob - 12+1 (2,3,2,2*,3,w)
6. Adrian Cyfer - 0 (0,0,0)
7. Bartosz Zmarzlik - 3+2 (1,1*,d,1*)

19 runda: 9 września 2012 (niedziela)

UNIA Tarnów 48:
9. Greg Hancock - 9+1 (2,1*,3,0,3)
10. Jakub Jamróg - 3+1 (1*,2,-,-)
11. Martin Vaculik - 10+1 (3,3,1*,3,0)
12. Leon Madsen - 9+2 (1,2*,2,2,2*)
13. Janusz Kołodziej - 10 (1,3,3,2,1)
14. Kacper Gomólski - 2 (2,0,0)
15. Maciej Janowski - 5+1 (1*,3,0,1,0)

APATOR Toruń 42:
1. Ryan Sullivan - 13+1 (3,1,2,3,1*,3)
2. Paweł Przedpełski - NS (-,-,-,-)
3. Darcy Ward - 4+1 (0,1*,2,1,u)
4. Adrian Miedziński - 6 (2,2,0,1,1)
5. Chris Holder - 14+2 (2,3,1*,3,3,2*)
6. Emil Pulczyński - 3 (3,0,0,0,-)
7. Kamil Pulczyński - 2 (0,0,0,2)

20 runda: 16 września 2012 (niedziela)

APATOR Toruń 45:
9. Ryan Sullivan - ZZ
10. Paweł Przedpełski - 1 (-,1,-,-,-)
11. Chris Holder - 15+1 (3,3,3,3,1,2*)
12. Adrian Miedziński - 11+3 (2*,2*,1,2*,1,3)
13. Darcy Ward - 6+2 (1*,1,2*,2,0,0)
14. Kamil Pulczyński - 1+1 (0,1*,w,0,0,0)
15. Emil Pulczyński - 11 (3,2,2,3,1)

UNIA Tarnów 45:
1. Greg Hancock - 13+1 (3,1,3,1,3,2*,0)
2. Jakub Jamróg - 0 (0,0,-,-,-)
3. Leon Madsen - 12+2 (1,2*,3,1,2*,3)
4. Martin Vaculik - ZZ
5. Janusz Kołodziej - 10+1 (3,0,2*,1,3,1)
6. Maciej Janowski - 8+2 (1*,0,2,0,3,2*)
7. Kacper Gomólski - 2 (2,0,0)

21 runda: 14 października 2012 (niedziela)

APATOR Toruń 50:
9. Ryan Sullivan - 13 (3,3,3,2,2)
10. Darcy Ward - 9+3 (2*,2*,1,3,1*)
11. Adrian Miedziński - 9 (1,1,3,3,1)
12. Paweł Przedpełski - 1 (-,-,1,-)
13. Chris Holder - 9 (1,3,2,0,3)
14. Kamil Pulczyński - 2 (1,0,0,1)
15. Emil Pulczyński - 7+1 (3,3,0,1*,0)

FALUBAZ Zielona Góra 40:
1. Andreas Jonsson - 15+1 (1,2*,3,2,2,2,3)
2. Jonas Davidsson - zastępstwo zawodnika
3. Aleksandr Łoktajew - 4+3 (0,2*,1*,0,1*)
4. Rune Holta - 10 (3,2,0,2,3,0)
5. Piotr Protasiewicz - 9 (2,3,1,2,1,w)
6. Adam Strzelec - 2 (2,0,0,0)
7. Kacper Rogowski - 0 (0,0,-)

22 runda: 14 października 2012 (niedziela)

FALUBAZ Zielona Góra 49:
9. Piotr Protasiewicz - 13+1 (1,2,2,3,2*,3)
10. Jonas Davidsson - ZZ
11. Krzysztof Jabłoński - 5+3 (0,1*,1*,1*,2,0)
12. Aleksandr Łoktajew - 13+1 (2,2,1*,2,3,3)
13. Andreas Jonsson - 13+1 (3,2,2,3,2*,1)
14. Kacper Rogowski - 4+1 (3,0,1*)
15. Adam Strzelec - 1 (1,0,0)

APATOR Toruń 41:
1. Ryan Sullivan - 16+1 (2,3,2,3,3,1*,2)
2. Paweł Przedpełski - 1+1 (-,-,1*,-)
3. Adrian Miedziński - 9 (3,3,0,1,0,2,0)
4. Darcy Ward - ZZ
5. Chris Holder - 11 (1,3,3,3,1,-)
6. Emil Pulczyński - 0 (0,0,0,0,0)
7. Kamil Pulczyński - 4 (2,1,1,0,w)

KOŃCOWA TABELA

1. UNIA Tarnów
2. STAL Gorzów
3. APATOR Toruń
4. FALUBAZ Zielona Góra
5. UNIA Leszno
6. POLONIA Bydgoszcz
7. STAL Rzeszów
8. WŁÓKNIARZA Częstochowa
9. SPARTA Wrocław
10. WYBRZEŻE Gdańsk

 

 

Archiwum wyników (w budowie)

1962 1963 1964 1965 1966 1967
1968 1969 1970 1971 1972 1973
1974 1975 1976 1977 1978 1979
1980 1981 1982 1983 1984 1985
1986 1987 1988 1989 1990 1991
1992 1993 1994 1995 1996 1997
1998 1999 2000 2001 2002 2003
2004 2005 2006 2007 2008 2009
2010          
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
Polityka prywatności
fot. Mariusz Murawski - www.emdwa.pl