Kryżacki Typer Forum Sklep kibica Redakcja KARTA KIBICaAPATOR GRAFFITI TEAMWalka OsiedliHerb ApatoraHerb Apatora
POPRZEDNI MECZ
NASTĘPNY MECZ
28.05.2017

6 Runda DMP

Apator
Toruń

Herb
53:37

ROW
Rybnik

Herb
2.06.2017

5 Runda DMP

Włókniarz
Częstochowa

Herb
VS

Apator
Toruń

Herb
reklama
TABELA LIGOWA
Drużyna Mecze Zwyc. Rem. Przegr. Bon. Pkt. +/-
1. Stal Gorzów 2 2 0 0 0 4 +28
2. Apator Toruń 1 1 0 0 0 2 +12
3. GKM Grudziądz 2 1 0 1 0 2 +2
4. Unia Tarnów 2 1 0 1 0 2 -18
5. Unia Leszno 2 0 0 2 0 0 -12
6. Falubaz Zielona Góra 1 0 0 1 0 0 -12
7. Sparta Wrocław 0 0 0 0 0 0
8. ROW Rybnik 0 0 0 0 0 0
STATYSTYKI ZAWODNIKÓW
Zawodnik Mecze Biegi Pkt. Bon. Razem Śr. bieg.
Adrian Miedziński 1 5 12 2 14 2,800
Chris Holder 1 5 12 1 13 2,600
Paweł Przedpełski 1 5 10 1 11 2,200
Martin Vaculik 1 5 11 0 11 2,200
Greg Hancock 1 4 5 1 6 1,500
Kacper Gomólski 1 3 2 1 3 1,000
Igor Kopeć-Sobczyński 1 3 0 0 0 -
ARTYKUŁY O KIBICACH APATORA

» [2012-03-16] Gazeta Nowości - "Z trybun widok na przeszłość"

» [2012-02-18] Gazeta Nowości - "Marka grzechu warta"

» [2012-02-11] Gazeta Pomorska - "Kibiców interes z Apatorem"

» [2010-07-01] Portalkibica.pl - "Łuczniczka w barwach Apatora"

» [2010-01-26] Tygodnik Żużlowy - "Będzie ulica Jonssona!"

[Archiwum artykułów]

REKLAMA

Krzyzacy.net

Ligowe wyniki

CZĘŚĆ ZASADNICZA:

I runda: 5 kwietnia 2010 (poniedziałek)

SPARTA Wrocław 38:
1. Kenneth Bjerre (1,0,2*,0,0) 3+1
2. Daniel Jeleniewski (0,1,-,-,0) 1
3. Piotr Świderski (1,1,1,2,1*) 6+1
4. Leon Madsen (0,3,0,0,-) 3
5. Jason Crump (2*,1*,1,3,2,2) 11+2
6. Maciej Janowski (3,3,2,3,0,3) 14
7. Dennis Andersson (w) 0

APATOR Toruń 52:
9. Chris Holder (3,0,3,2,0) 8
10. Hans Andersen (2*,3,2*,1,1) 9+2
11. Ryan Sullivan (2*,3,3,2,3) 13+1
12. Adrian Miedziński (3,2*,2*,1*,3) 11+3
13. Wiesław Jaguś (0,2,1,3) 6
14. Darcy Ward (2,1,0,0,1*) 4+1
15. Kamil Pulczyński (1) 1

II runda: 11 kwietnia 2010 (niedziela)

APATOR Toruń - 27
1. Adrian Miedziński - 1 (1,0,0,-)
2. Chris Holder - 8 (0,1,2,3,0,2)
3. Ryan Sullivan - 5+1 (2,t,2,0,1*)
4. Hans Andersen - 3+1 (1,1,1*,0)
5. Wiesław Jaguś - 3 (0,2,d,1,0)
6. Darcy Ward - 7 (2,1,0,1,2,1)
7. Emil Pulczyński - 0 (0,0)

UNIA Leszno - 63
9. Jarosław Hampel - 14+1 (3,3,3,2*,3)
10. Troy Batchelor - 7+2 (2*,1,0,1*,3)
11. Janusz Kołodziej - 10+2 (d,2*,3,3,2*)
12. Damian Baliński - 11+1 (3,3,2*,3)
13. Leigh Adams - 11 (3,3,3,2,0)
14. Jurica Pavlic - 9+2 (3,2*,2*,1,1)
15. Sławomir Musielak - 1 (1)

III runda: 25 kwietnia 2010 (niedziela)

FALUBAZ Zielona Góra 42:
1. Greg Hancock 14 (2,3,0,3,3,3)
2. Niels K. Iversen 1 (0,1,-,-)
3. Rafał Dobrucki 9+1 (2,0,2,2*,3)
4. Fredrik Lindgren 8 (0,3,3,0,1,1)
5. Piotr Protasiewicz 6 (1,2,3,0,0)
6. Patryk Dudek 4 (3,0,-,0,1)
7. Aleksandr Loktajew 0 (w,0)

APATOR Toruń 47:
9. Wiesław Jaguś 9+1 (3,1,1,2*,2)
10. Hans Andersen 8+1 (1,3,3,0,1*)
11. Ryan Sullivan 6+1 (1,2,1*,2)
12. Adrian Miedziński 10 (3,0,2,3,2)
13. Chris Holder 7+1 (3,2,1*,1,0)
14. Darcy Ward 7+2 (2,2*,1*,2,0)
15. Emil Pulczyński 0 (w)

IV runda: 2 maja 2010 (niedziela)

APATOR Toruń 32:
1. Wiesław Jaguś - 1+1 (1*,0,0,-)
2. Hans Andersen - 9 (2,1,2,1,0,3
3. Ryan Sullivan - 10 (2,2,1,2,3,w)
4. Adrian Miedziński - 0 (0,0,0,-,-,)
5. Chris Holder - 8 (2,0,1,3,1,1)
6. Darcy Ward - 2 (1,0,-,t,1)
7. Emil Pulczyński - 2 (0,2,0)

POLONIA Bydgoszcz 58:
9. Andreas Jonsson - 14 (3,3,3,2,3)
10. Denis Gizatullin - 6+1 (0,1,2*,3)
11. Grzegorz Walasek - 12+2 (3,2*,3,2,2*)
12. Robert Kościecha - 7+2 (1,3,2*,1*,d)
13. Antonio Lindbaeck - 5 (1,3,1,u)
14. Szymon Woźniak - 2+1 (2*,-,-,-,0)
15. Emil Sajfutdinow - 12 (3,3,1,3,2)

V runda: 9 maja 2010 (niedziela)

UNIA Tarnów 26:
1. Martin Vaculik - 1 (0,1,0,-)
2. Bjarne Pedersen -6 (3,0,1,1,0,1)
3. Sebastian Ułamek - 10 (1,3,1,0,3,2)
4. Tomasz Jędrzejak - 0 (0,0,0,-)
5. Krzysztof Kasprzak - 5 (2,1,1,1,0,0)
6. Szymon Kiełbasa - 3 (3,w,-,0,-)
7. Patrick Hougaard - 1 (1,0,0)

APATOR Toruń 64:
9. Wiesław Jaguś - 10+1 (2,3,2*,3)
10. Hans Andersen - 12+2 (1*,2*,3,3,3)
11. Chris Holder - 11+3 (2*,3,2*,2,2*)
12. Adrian Miedziński - 11+2 (3,2*,3,2*,1)
13. Ryan Sullivan - 13+1 (3,2,3,2*,3)
14. Michael Jepsen Jensen - 7+3 (2,1,1*,2*,1*)
15. Emil Pulczyński - 0 (0)

VI runda: 16 maja 2010 (niedziela)

APATOR Toruń 49:
1. Adrian Miedziński - 9+3 (2*,1*,2,3,1*)
2. Chris Holder - 6+1 (3,2,1*,0)
3. Ryan Sullivan - 11 (2,d,3,3,3)
4. Hans Andersen - 8+2 (1*,3,1,2*,1)
5. Wiesław Jaguś - 13 (2,3,3,3,2)
6. Darcy Ward - 1 (w,0,0,0,1)
7. Emil Pulczyński - 1 (1)

WŁOKNIARZ Częstochowa 41:
9. Peter Karlsson - 3 (1,0,2,0,-,-)
10. Rafał Szombierski - 7+1 (0,1*,2,2,2,0,0)
11. Jonas Davidsson - zastępstwo zawodnika
12. Lewis Bridger - 6+1 (0,3,1*,2,0,-)
13. Rune Holta - 17+1 (3,3,2,3,1*,2,3)
14. Borys Miturski - 3+1 (2*,1,-,-,0)
15. Tai Woffinden - 5 (3,1,0,1)

VII runda: 23 maja 2010 (niedziela)

STAL Gorzów 47:
1. Nicki Pedersen - 10 (3,2,1,0,3,1)
2. Simon Gustafsson - 0 (0,0,-,-,-)
3. Matej Zagar - 8+1 (2,0,1,0,3,2*)
4. Zbigniew Suchecki - 0 (0,-,-,-)
5. Tomasz Gollob - 15+1 (3,3,1,3,2*,3)
6. Łukasz Cyran - 3 (2,1,0,-,-)
7. Przemysław Pawlicki - 11 (w,1,3,3,1,3)

APATOR Toruń 43:
9. Wiesław Jaguś - 6+2 (1*,1*,3,0,1)
10. Hans Andersen - 7+2 (2,2,2*,1*,0)
11. Chris Holder - 8 (1,3,2,2,0)
12. Adrian Miedziński - 5 (3,1,0,1)
13. Ryan Sullivan - 9 (2,3,0,2,2)
14. Darcy Ward - 7+1 (3,0,2*,2,0)
15. Emil Pulczyński - 1 (1)

VIII runda: 30 maja 2010 (niedziela)

APATOR Toruń 35:
1. Adrian Miedziński - 10 (1,3,2,0,2,2)
2. Chris Holder - 5+1 (3,0,1*,1,0)
3. Ryan Sullivan - 4 (1,0,0,-3)
4. Hans Andersen - 7+1 (0,2,1,3,1*)
5. Wiesław Jaguś - 4 (1,2,1,0)
6. Michael Jepsen Jensen - 4 (3,0,1,0,0)
7. Emil Pulczyński - 1 (1)

STAL Gorzów 55:
9. Tomasz Gapiński - 7+2 (2,t,2*,2,1*)
10. David Ruud - 0 (0,-,-,-)
11. Nicki Pedersen - 10+1 (2*,2,3,3,0)
12. Matej Zagar - 9+3 (3,1*,2*,1*,2)
13. Tomasz Gollob - 15 (3,3,3,3,3)
14. Paweł Zmarzlik - 4 (2,1,0,1)
15. Przemysław Pawlicki - 10+2 (w,2*,3,3,2*)

IX runda: 6 czerwca 2010 (niedziela)

WŁOKNIARZ Częstochowa 30:
1. Peter Karlsson - 4 (3,1,0,w,0)
2. Rafał Szombierski - 0 (0,0,-,0)
3. Jonas Davidsson - 4 (2,1,0,1,d)
4. Lewis Bridger - 1 (0,w,1,0)
5. Rune Holta - 14 (3,3,1,3,2,2)
6. Borys Miturski - 5 (3,0,-,-,1,1)
7. Tai Woffinden - 2+1 (2*,0,0)

APATOR Toruń 60:
9. Ryan Sullivan - 8 (2,2,3,1)
10. Hans Andersen - 10+3 (1*,1*,2*,3,3)
11. Adrian Miedziński - 13+1 (3,2*,2,3,3)
12. Chris Holder - 10+2 (1,3,1*,3,2*)
13. Wiesław Jaguś - 11+1 (2,3,3,2*,1)
14. Michael Jepsen Jensen - 7+4 (t,1*,2*,2*,2*)
15. Emil Pulczyński - 1 (1)

X runda: 20 czerwca 2010 (niedziela)

APATOR Toruń 41:
1. Adrian Miedziński - 9 (1,3,d,2,2,1)
2. Darcy Ward - 0 (0,0,-,-)
3. Wiesław Jaguś - 0 (0,0,0,-)
4. Chris Holder - 9+1 (1,2,2,1*,1,2)
5. Ryan Sullivan - 16 (2,3,3,3,3,2)
6. Emil Pulczyński - 3 (3,0,-,-,-)
7. Michael Jepsen Jensen - 4+3 (0,2*,0,1*,1*)

UNIA Tarnów 49:
9. Bjarne Pedersen - 11+1 (2*,1,3,2,3)
10. Tomasz Jędrzejak - 4 (3,0,1,0)
11. Sebastian Ułamek - 12+1 (2*,2,2,3,3)
12. Jesper B. Monberg - 5+2 (3,1*,1*,0,0)
13. Krzysztof Kasprzak - 11 (3,3,2,3,w)
14. Szymon Kiełbasa - 2+1 (1*,1,-,-,-)
15. Martin Vaculik - 4 (2,1,1,0)

XI runda: 4 lipca 2010 (niedziela)

POLONIA Bydgoszcz 39:
1. Antonio Lindbaeck - 8 (2,3,t,1,2)
2. Denis Gizatullin - 11 (0,0,3,3,2,3)
3. Grzegorz Walasek - 4 (2,1,1,0,0)
4. Robert Kościecha - 0 (0,0,0,-)
5. Andreas Jonsson - 8+2 (2*,3,1,0,2*)
6. Szymon Woźniak - 5+1 (2*,3,0,0,0)
7. Mikołaj Curyło - 3 (3,0)

APATOR Toruń 51:
9. Ryan Sullivan - 9+1 (3,1*,3,1,1)
10. Hans Andersen - 6+2 (1,2,2*,1*,)
11. Adrian Miedziński - 10+2 (1,2,2*,2*,3)
12. Chris Holder - 10+1 (3,1*,3,3,0)
13. Wiesław Jaguś - 8+1 (1,3,1*,2,1)
14. Michael Jepsen Jensen - 8+1 (1,0,2*,2,3)
15. Bartosz Pietrykowski - 0 (0)

XII runda: 11 lipca 2010 (niedziela)

APATOR Toruń 32:
1. Adrian Miedziński - 14 (3,2,3,3,3,0)
2. Chris Holder - 0 (0,0,-,-)
3. Ryan Sullivan - 8 (1,3,0,2,0,2)
4. Hans Andersen - 2 (0,1,0,1,-)
5. Wiesław Jaguś - 5 (1,1,2,1,0,-)
6. Darcy Ward - 2 (2,0,0,0,0)
7. Emil Pulczyński - 1+1 (1*,0)

FALUBAZ Zielona Góra 58:
9. Greg Hancock - 10+2 (2,2*,3,2*,1)
10. Grzegorz Zengota - 8+3 (1*,3,1,2*,1*)
11. Niels Kristian Iversen - 6+1 (2*,1,1,2)
12. Rafał Dobrucki - 15 (3,3,3,3,3)
13. Piotr Protasiewicz - 11+1 (2*,2,2,3,2)
14. Patryk Dudek - 8+2 (3,3,0,1*,1*)
15. Łukasz Sówka - 0 (0)

XIII runda: 18 lipca 2010 (niedziela)

UNIA Leszno 39:
1. Jarosław Hampel - 10 (3,0,2,3,2,w)
2. Troy Batchelor - 2 (0,2,0,-)
3. Janusz Kołodziej - 13+1 (2,3,0,2*,3,3)
4. Damian Baliński - 3 (0,1,-,2)
5. Leigh Adams - 7+1 (2,1,2,0,1*,1)
6. Jurica Pavlic - 3+1 (0,0,-,2,1*)
7. Sławomir Musielak - 1 (1,0)

APATOR Toruń 51:
9. Chris Holder - 10 (2,3,3,0,2)
10. Wiesław Jaguś - 4+2 (1*,2*,1,0)
11. Adrian Miedziński - 12 (3,1,3,3,2)
12. Hans Andersen - 9 (1,3,1,3,1)
13. Ryan Sullivan - 7 (1,2,3,1,0)
14. Emil Pulczyński - 6 (3,3,0,-)
15. Michael Jepsen Jensen - 3+1 (2*,1,0)

XIV runda: 1 sierpnia 2010 (niedziela)

APATOR Toruń 51:
1. Chris Holder - 10 (2,3,1,1,3)
2. Wiesław Jaguś - 7 (1,0,3,3,0)
3. Adrian Miedziński - 8+1 (3,3,0,2*,0)
4. Hans Andersen - 6 (0,1,2,3)
5. Ryan Sullivan - 12+1 (3,3,2,2*,2)
6. Michael Jepsen Jensen - 8+1 (3,1,1,1*,2)
7. Bartosz Pietrykowski - 0 (0)

SPARTA Wrocław 39:
9. Kenneth Bjerre - 8 (3,2,1,0,2)
10. Daniel Jeleniewski - 3 (d,0,3,d)
11. Piotr Świderski - 9+2 (1*,1*,3,3,t,1)
12. Leon Madsen - 5+1 (2,2,0,-,1*)
13. Jason Crump - 10 (2,2,2,1,3)
14. Maciej Janowski - 2 (2,0,0,-,0)
15. Dennis Andersson - 2+1 (1*,0,1)

CZĘŚĆ FINAŁOWA:

I runda: 15 sierpnia 2010 (niedziela)

APATOR Toruń 38:
1. Chris Holder - 10+1 (3,t,3,1*,2,1)
2. Wiesław Jaguś - 7+1 (1,1,1,1*,3)
3. Adrian Miedziński - 8+1 (1*,3,2,2,0,0)
4. Darcy Ward - 2 (2,0,-,-)
5. Ryan Sullivan - 9+1 (2,2,2,1,2*)
6. Michael Jepsen Jensen - 1+1 (t,0,0,1*,0)
7. Emil Pulczyński - 1 (1,0)

SPARTA Wrocław 52:
9. Kenneth Bjerre - 13+1 (2,3,3,2*,3)
10. Daniel Jeleniewski - 1 (0,1,0,-)
11. Piotr Świderski 6+1 (3,2*,0,1,w)
12. Leon Madsen - 11+1 (0,3,3,3,2*)
13. Jason Crump - 9(1,2,2,3,1)
14. Maciej Janowski - 9+2 (2*,3,1*,0,3)
15. Dennis Andersson - 3 (3,0)

I runda - rewanże: 22 sierpnia 2010 (niedziela)

SPARTA Wrocław 35:
1. Kenneth Bjerre - 7 (2,1,3,0,1,0)
2. Daniel Jeleniewski - 0 (0,0,-,-)
3. Leon Madsen - 3+1 (1*,d,0,2,0)
4. Piotr Świderski - 9+1 (2,2,2*,1,0,2)
5. Jason Crump - 11+1 (1*,2,3,3,2)
6. Maciej Janowski - 5 (2,2,0,1,0)
7. Dennis Andersson - 0 (0)

APATOR Toruń 55:
9. Ryan Sullivan - 12+2 (3,3,2*,1*,3)
10. Adrian Miedziński - 6 (1,1,3,1)
11. Chris Holder - 11+1 (3,3,2,2*,1)
12. Hans Andersen - 4+1 (0,2*,0,2)
13. Wiesław Jaguś - 8 (0,3,1,3,1)
14. Emil Pulczyński - 13 (3,3,1,-,3,3)
15. Darcy Ward - 1 (1,0)

II runda: 29 sierpnia 2010 (niedziela)

UNIA Leszno 44:
1. Jarosław Hampel - 15+1 (2,3,2*,3,2,3)
2. Troy Batchelor - 1+1 (1*,0,-,-,0)
3. Janusz Kołodziej - 15+2 (2,3,3,3,2*,2*)
4. Damian Baliński - 0 (0,0,0,0)
5. Leigh Adams - 11 (3,2,1,3,2)
6. Jurica Pavlić - 0 (0,-,0,-,0)
7. Sławomir Musielak - 2 (2,0,0)

APATOR Toruń 46:
9. Chris Holder - 10+1 (3,1,2,1*,3)
10. Wiesław Jaguś - 6+1 (0,3,1*,1,1)
11. Ryan Sullivan - 11+1 (3,2,2*,3,1)
12. Hans Andersen - 7+1 (1,1*,3,2,0)
13. Adrian Miedziński - 3+1 (2,1*,w,0)
14. Emil Pulczyński - 1 (1,-,-,-)
15. Darcy Ward - 8+1 (3,1*,2,1,1)

II runda - rewanże: 5 września 2010 (niedziela)

APATOR Toruń 31:
1. Chris Holder - 8 (3,1,0,2,2)
2. Wiesław Jaguś - 2 (0,0,2,0)
3. Adrian Miedziński - 6+1 (1,3,1*,1,0)
4. Hans Andersen - 0 (0,0,-,0,-)
5. Ryan Sullivan - 12 (2,3,2,2,1,2)
6. Emil Pulczuński - 0 (0,-,-,0,-)
7. Darcy Ward - 3+1 (2,0,0,1*,0)

UNIA Leszno 59 :
9. Jarosław Hampel - 7+3 (1*,1*,3,2*)
10. Troy Batchelor - 8 (2,2,0,3,1)
11. Janusz Kołodziej - 15 (3,3,3,3,3)
12. Damian Baliński - 11+2 (2*,2*,1,3,3)
13. Leigh Adams - 11+1 (3,2,3,2*,1)
14. Jurica Pavlic - 6+1 (3,1,1*,1,-)
15. Sławomir Musielak - 1 (1,0)

III runda: 19 września 2010 (niedziela)

APATOR Toruń 43:
1. Chris Holder - 8+1 (3,2,1,2*,0)
2. Wiesław Jaguś - 3+2 (2*,1*,d,-)
3. Adrian Miedziński - 3+1 (2,1*,d,-)
4. Hans Andersen - 9+1 (0,2,2,2*,0,3)
5. Ryan Sullivan - 14 (3,1,3,3,3,1)
6. Emil Pulczyński - 5 (2,0,-,0,3,0)
7. Darcy Ward - 1+1 (1*,0)

SPARTA Wrocław 47:
9. Kenneth Bjerre - 7+2 (1,2*,1,1*,2)
10. Daniel Jeleniewski - 4 (0,-,3,1)
11. Piotr Świderski - 5+1 (3,0,1*,1,-)
12. Leon Madsen - 10+1 (1,3,2,2,2*)
13. Jason Crump - 8 (2,t,3,d,3)
14. Dennis Andersson - 6+2 (3,1*,0,2*,0)
15. Maciej Janowski - 7+1 (0,3,3,1*)

III runda - rewanże: 26 września 2010 (niedziela)

SPARTA Wrocław 43:
1. Kenneth Bjerre - 5 (3,1,1,0,d)
2. Daniel Jeleniewski - 1 (1,0,0,-)
3. Leon Madsen - 8 (2,3,0,0,3)
4. Piotr Świderski - 9+3 (1*,2*,3,2,1*)
5. Jason Crump - 7+1 (3,2*,0,0,2)
6. Dennis Andersson - 1 (0,-,-,-,1)
7. Maciej Janowski - 12+1 (2,2*,3,2,3)

APATOR Toruń 47:
9. Chris Holder - 6 (2,1,2,1,0)
10. Wiesław Jaguś - 0 (0,0,-,-)
11. Ryan Sullivan - 15 (3,3,3,3,3)
12. Hans Andersen - 8+1 (0,2*,1,3,2)
13. Adrian Miedziński - 7+1 (1,1,3,1*,1)
14. Emil Pulczyński - 1 (1,0,-,-,-)
15. Michael J. Jensen - 10+3 (3,0,2*,1*,2,2*)

 

KOŃCOWA TABELA

1. UNIA Leszno
2. FALUBAZ Zielona Góra
3. APATOR Toruń
4. SPARTA Wrocław
5. UNIA Tarnów
6. STAL Gorzów
7. WLOKNIARZ Częstochowa
8. POLONIA Bydgoszcz

 

Archiwum wyników (w budowie)

1962 1963 1964 1965 1966 1967
1968 1969 1970 1971 1972 1973
1974 1975 1976 1977 1978 1979
1980 1981 1982 1983 1984 1985
1986 1987 1988 1989 1990 1991
1992 1993 1994 1995 1996 1997
1998 1999 2000 2001 2002 2003
2004 2005 2006 2007 2008 2009
2010          
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
Polityka prywatności
fot. Mariusz Murawski - www.emdwa.pl